Oferta współpracy

Firma Gwarant Inkaso powstała w 2007 roku, łącząc wieloletnie doświadczenie wspólników działających na rynku produktów finansowych oraz wierzytelności. Zajmujemy się działalnością finansową oraz windykacyjną na zlecenie firm oraz osób prywatnych. Nasze doświadczenie w branży pomogło nam stworzyć firmę, która zarządza siecią partnerską liczącą kilkadziesiąt biur w całej Polsce, dlatego też jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na terenie całego kraju jak również w Unii Europejskiej. Domeną naszej firmy – jest działanie nastawiane na szybkość realizacji, efektywność oraz konsekwencję.

Stosując powyższe zasady przekonaliśmy się, iż większość długów można odzyskać prowadząc profesjonalne i konsekwentne działania. Dbając o środki finansowe naszych klientów, kierujemy się zasadami dobrych praktyk windykacyjnych, dlatego też szanujemy godność dłużników lecz negocjacje z dłużnikiem prowadzimy w sposób zdeterminowany na pozytywny efekt na etapie windykacji polubownej, postępowania sądowego i egzekucyjnego jak również postępowania karnego.

Opłaty za nasze usługi poniosą Państwo po zakończeniu sprawy, ponieważ nasza windykacja prowadzona jest na zasadzie „success fee” czyli nasze wynagrodzenie jest rozliczane po osiągnięcia celu.

Każdą powierzoną nam sprawę traktujemy indywidualnie. Dobieramy po weryfikacji zlecenia odpowiednią strategie działania opierając się na przeprowadzonej analizie finansowej i prawnej dłużnika, a naszych Klientów informujemy na bieżąco o prowadzonych przez nas działaniach oraz efektach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • bezzaliczkową windykację polubowną
  • bezzaliczkową windykację terenową
  • postępowanie w toku windykacji sądowej, egzekucyjnej i wspieranie czynności komorniczych
  • monitoring płatności
  • wywiad gospodarczy – czyli profesjonalne badanie wiarygodności finansowej Państwa kontrahentów
  • giełdę i zakup wierzytelności
  • restrukturyzację firm – między innymi poprzez poszukiwanie alternatywnych form finansowania oraz inne działania – factoring, mediacja
  • doradztwo prawne

W przypadku pytań dotyczących oferty zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie a w przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.