• Generała Józefa Bema 11, 31-517 Kraków
  • +48 607 693 346
  • biuro@gwarantinkaso.pl

GWARANT Inkaso

Windykacja należności

O nas

O nas

Nasza firma Gwarant CS P. Bieniek, N. Czarnecki Spółka Jawna powstała w 2007 roku, łącząc wieloletnie doświadczenie wspólników działających na rynku produktów finansowych oraz wierzytelności. Zajmujemy się działalnością finansową oraz windykacyjną na zlecenie firm oraz osób prywatnych.

Nasze doświadczenie w branży pomogło nam stworzyć firmę, która zarządza siecią partnerską liczącą kilkadziesiąt biur w całej Polsce, dlatego też jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na terenie całego kraju jak również w Unii Europejskiej. Domeną naszej firmy – jest działanie nastawiane na szybkość realizacji, efektywność oraz konsekwencję.

Stosując powyższe założenia przekonaliśmy się, iż prawie każdy dług jest do odzyskania. W trudnych przypadkach to tylko kwestia czasu i efektywnego działania. Dbając o środki finansowe naszych klientów, kierujemy się zasadami dobrych praktyk windykacyjnych, dlatego też szanujemy godność dłużników lecz negocjacje z dłużnikiem prowadzimy w sposób zdeterminowany na pozytywny efekt na etapie windykacji polubownej, postępowania sądowego i egzekucyjnego jak również postępowania karnego.

Opłaty za nasze usługi poniosą Państwo po zakończeniu sprawy, ponieważ nasza windykacja prowadzona jest na zasadzie „success fee” czyli nasze wynagrodzenie jest płatne w przypadku osiągnięcia celu.

Każdą powierzoną nam sprawę traktujemy indywidualnie. Dobieramy po weryfikacji zlecenia odpowiednią strategie działania opierając się na przeprowadzonej analizie finansowej i prawnej dłużnika, a naszych Klientów informujemy na bieżąco o prowadzonych przez nas działaniach oraz efektach.

Zapraszamy do współpracy!

Napisz do nas